بیوگرافی ساشا سبحانی؛ آقازاده جنجالی!

 بیوگرافی ساشا سبحانی؛ آقازاده جنجالی!

بیوگرافی ساشا سبحانی؛ آقازاده جنجالی!

ساشا سبحانی فرزند سفیر سابق ایران در کشور ونزوئلا، یکی از چهره های اینستاگرامی در ایران است که با فیلم ها و عکس هایش از سبک زندگی لاکچری اش بارها جنجال آفرین شده است.در مقاله زیر بیوگرافی ساشا سبحانی؛ آقازاده جنجالی! را برای شما نوشته ایم.

ساشا سبحانی فرزند احمد سبحانی، سفیر سابق جمهوری ایران در کشور ونزوئلا است. سبحانی در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه کاراکاس ونزوئلا تحصیل کرده است. نام ساشا سبحانی به دلایل مختلفی طی سال های سر زبان ها افتاده که اولین ماجرای جنجالی او، مربوط به قتلی در یک مهمانی شبانه بود که در سال ۱۳۹۱ اتفاق افتاد. ساشا سبحانی پس از این ماجرا دستگیر شد، اما بعدا تبرئه و از زندان آزاد شد. پدر او، احمد سبحانی در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد، سفیر ایران در کشورهای مکزیک و ونزوئلا بوده است.

اما آنچه باعث شده ساشا سبحانی به شهرتی که حالا از او سراغ داریم دست پیدا کند، انتشار عکس و ویدئوهایی از او در شبکه های اجتماعی است. چیزی که باعث شده او به آقازاده جنجالی مشهور شود. در عکس ها و ویدئوهایی که ساشا سبحانی منتشر می کند، طیف وسیعی از موضوعات شامل می شود از دید و بازدیدهای او از مقاصد مذهبی مانند کربلا، مکه و سوریه تا عکس های از سبک زندگی لاکچری با مشروب های گران قیمت، کشتی های تفریحی و ماشین های چند میلیاردی و… به همین جهت، بسیاری او را متهم کرده اند که از رانت پدر برای پیشرفت خود استفاده کرده است.

ساشا سبحانی: از رانت پدر استفاده نکرده ام!

هرچند پدر او که او هم اکنون در تهران حضور دارد، این شایعات تکذیب کرده و بارها اعلام کرده که اصلا از وضعیت مالی پسر خود حتی خبر هم ندارد! ساشا سبحانی در شبکه های اجتماعی خود در ویدئوهایی گفته که « کسانی که دوستان نزدیک من هستند، می‌ دانند که من ۱۵ سالگی روی پای خودم ایستادم و تا الان از پدرم پول نگرفته‌ ام! الان هم که دبی هستم، زیر حمایت پدرم نیستم. همه می‌دانند نه پدرم به من پولی می‌دهد، نه تا به حال از پدرم پولی خواسته ام و نه حمایتم کرده است.»

فیلم لایو مرا بعد از ضبط ادیت و پخش کرده بودند!

ساشا سبحانی ادعا می کند که در زمان اقامت در ونزوئلا توانسته زبان اسپانیولی را فرا بگیرد و از همان زمان مدرسه که در کشور ونزوئلا حضور داشته، هم خودش به دنبال پول در آوردن بوده است. این سبلریتی جنجالی گفته است که وقتی که به همراه والدینش به کشور ونزوئلا رفت، ۱۲ سال داشت، اما توانست تا ۱۵ سالگی کاملا به زبان اسپانیولی مسلط شود.

سبحانی ادعا می کند که در همان زمان ۱۵ یا شانزده سالگی وقت هئیت های ایرانی به ونزوئلا می آمدند، در مقابل درب هتل از آنها می خواست که در ازای ترجمه روزی ۵۰ دلار بگیرد. او می گوید که بعد ۱ سال که به این کار مشغول بود، توانست در یک شرکت خصوصی مشغول به کار شود. سبحانی می گوید حتی وقتی که ماموریت پدرش در کشور ونزوئلا تمام شد. بازهم در آنجا ماند و تا ۲۲ سالگی در همانجا به تنهایی زندگی و کار کرد.

ساشا سبحانی حتی ادعا داشت که زمانی دوستی صمیمانه ای با مرحوم هوگو چاوز، رئیس جمهور سابق ونزوئلا داشته است و این را هم از زرنگی خود دانسته است.

ساشا سبحانی در دفاع از ولخرجی ها و سبک زندگی لاکچری اش می گوید که چون خودش خرج خودش را در می آورد و کسب وکارش مال خودش است، هر جور بخواهد پولش را خرج می کند و عاشق زندگی مدرن است!

ساشا سبحانی بارها گفته که من آقازاده نیستم!

آقازاده جنجالی بارها در شبکه های اجتماعی اش در دفاع از خود گفته که سبک زندگی اش به هیچ وجه لاکچری نیست و به جز استانبول و دبی جای دیگری نرفته است. همچنین او می گوید که آقازاده های واقعی در کانادا و آمریکا زندگی می کنند و در بهترین جزایر فرانسه و اسپانیا حال می کنند!

یکی از جنجالی ترین اتفاقاتی که برای ساشا سبحانی افتاد، لو رفتن فیلمی از او در کنار یک دختر لخت بود. فیلمی که حتی باعث بازداشت او در ایران هم شد. با این حال، ساشا سبحانی پس از بازداشت شدن ادعا کرد  که کسانی که قصد سوء داشته اند این فیلم را ادیت کرده اند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial