موزیک ویدئوی پرهزینه آهای گل از پویان مختاری

 موزیک ویدئوی پرهزینه آهای گل از پویان مختاری

موزیک ویدئوی پرهزینه آهای گل از پویان مختاری

جدیدترین موزیک ویدئوی پویان مختاری، «آهای گل» نام دارد. ویدئوی آهای گل احتمالا یکی از پر هزینه ترین موزیک ویدئوهای فارسی است. پویان مختاری تیزرهای موزیک ویدئوی جدید خود را در پیج اینستاگرام و یوتیوب به اشتراک گذاشت. پویان مختاری این کلیپ زیبا را برای ایام نوروز منتشر کرد.در این مقاله نیز موزیک ویدئوی پرهزینه آهای گل از پویان مختاری را برای شما قرار داده ایم.

در ویدئوی آهای گل به جز پویان مختاری، نیلی افشار همسرش هم حضور دارد. همانطور که در کلیپ هم می توانید ملاحظه کنید، در ساخت این کلیپ خرج کلانی شده و عوامل و بازیگران زیادی به چشم می خورند. احتمالا شاهد رکورد زنی های آهنگ آهای گل در بین موزیک ویدئوهای ایرانی باشیم. پویان مختاری هم اکنون به اجبار در اسپانیا به سر می برد. پویان مختاری هفته قبل قصد بازگشت به استانبول، محل زندگی اش را داشت که به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور اسپانیا از خروج او ممانعت شد.

تم کلی موزیک ویدئوی آهای گل پویان مختاری ظاهرا تاریخی است. پویان مختاری علاوه بر خوانندگی که با آن بیشتر شناخته می شود، گرداننده سایت پیش بینی حضرات است. پویان مختاری از راه درآمدهای شخصی خود تهیه کنندگی کلیپ هایش را هم برعهده می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial