موزیک ویدئو جدید ساشا سبحانی به نام «بی بی جون»

 موزیک ویدئو جدید ساشا سبحانی به نام «بی بی جون»

موزیک ویدئو جدید ساشا سبحانی به نام «بی بی جون»

ساشا سبحانی در سال های اخیر به یکی از جنجالی ترین چهره های ایرانی بدل شده است. ساشا سبحانی منبع درآمد خود را از راه کسب و کارهایش عنوان کرده، بسیاری عقیده دارند که او با رانت های پدرش موفق شده به چنین ثروتی دست پیدا کند. پدر ساشا، احمد سبحانی در دوره ی احمدی نژاد، سفیر ایران در مکزیک و ونزوئلا بود. به همین جهت به او لقب «آقازاده جنجالی» را داده اند. در این مقاله نیز موزیک ویدئو جدید ساشا سبحانی به نام «بی بی جون» را برای شما قرار داده ایم.

ساشا سبحانی طی سال های اخیر مدیریت چند سایت شرط بندی و پیش بینی را هم برعهده گرفته است. بعد از آن نوبت به خوانندگی رسیده تا سبحانی جنجالی موسیقی را هم به سبک زندگی خارج از عرف و جسورانه اش اضافه کند. موزیک ویدئوی جدید ساشا سبحانی که ظاهرا برای ساخت آن خرج زیادی هم شده «بی بی جون» نام دارد.

مختصری از بیوگرافی ساشا سبحانی

بد نیست، کمی بیشتر از زندگی ساشا سبحانی بگوییم. همانطور که گفتیم ساشا سبحانی پسر سفیر سابق کشور در ونزوئلا است. جایی که ساشا سبحانی فرصت یادگیری زبان اسپانیایی را داشت و حتی توانست که با برخی از چهره های سیاسی از جمله هوگو چاوز، رئیس جمهور فقید ونزوئلا هم باب آشنایی را باز کند. اما شهرت ساشا سبحانی از راه ارتباط با چهره های سیاسی به دست نیامده، بلکه از پیج اینستاگرام او و زندگی لاکچری اش به دست آمده است!

موزیک ویدئو جدید ساشا سبحانی به نام «بی بی جون»

ساشا سبحانی همواره عکس ها و کلیپ های جنجالی از سبک زندگی خارج از عرف و جسورانه خود در پیج اینستاگرام به اشتراک می گذارد که به مذاق خیلی ها خوش نمی آید. با این حال، ساشا سبحانی با همین پست های جنجالی توانسته فالورهای زیادی در اینستاگرام دست و پا کند و روز به روز به شهرتش اضافه کند.

از جنجال های ساشا سبحانی دستگیری او سال ۱۳۹۱ او است. سبحانی به دلیل دست داشتن در قتل بازداشت و بعدا تبرئه شد. جنجال دیگر ساشا سبحانی دست به دست شدن عکس هایی از او در شبکه های اجتماعی بود که او را در حج و کربلا نشان می داد. بسیاری این عکس های او را وقیح خواندند. او ساشا سبحانی گفته است که سبک زندگی او هیچ منافاتی با عقاید مذهبی او ندارد. جنجال دیگر او به یکی از کلیپ هایش برمیگردد که خطاب به مردم گفته بود:«اگر نمی توانید پول در بیاورید بمیرید!»

یکی دیگر از جنجال های ساشا سبحانی به لو رفتن یک فیلم شخصی او با زنی لخت است که به همین دلیل بازداشت هم شد. خود ساشا سبحانی می گوید که فیلم او ادیت شده است و پلیس فتا هم پس از اینکه به حقیقت ماجرا پی برده دستور به آزادی او داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial